niedziela, 27 stycznia 2013

Bohaterzy ♥

Nathan Sykes (19l.)
Lepiej z nim nie zadzierać. Chłopak wybuchowy o ognistym temperamencie. Zakochał się w swojej znajomej z zawodu, jednak ona zaszyła się w Nowym Jorku. Tęskni za nią, jednak nie daje tego po sobie poznać. Jest oczkiem w głowie szefów. Najczęściej dostaje zadanie strzelania z dachów bądź wysokości - snajper.
Hope Fay (19l.)

Znajoma Nathana, po niezbyt udanej akcji, przeprowadziła się do NY. Po dwóch latach jednak wróciła do Londynu, gdzie na jej drodze staje The Wanted. Nie patyczkuje się z nikim, z charakteru podobna jest do Nathana. Najlepiej wychodzi jej rzucanie nożami z dużej odległości.


Cat Jones (22l.)
Mimoswojego młodego wieku, Caterina bo takie jest jej prawdziwe imię, wiele przeszła. W jej żyłach płynie krew angielsko-rosyjsko-włoska. Ma 3 tatuaże: na karku, pod piersią i na kostce. Zna Hope od małego, to właśnie blondynka wciągnęła ją w to co robią. Nie rozstaję się z pałką teleskopową, a czasami w torbie ma kusze. 

Blair Vickerson (22l.)
Bezkompromisowa. Uwielbia kusić swoją ofiarę, aby potem ją zabić. Ma dwa dobermany, które słuchają jej jak nikogo. Przez to że była rozpieszczana w dzieciństwie, Blair dołączyła do kartelu. Jej specjalnością jest w drastyczny sposób zadawanie bólu.

Jay McGuiness (22l.), Tom Parker (24l.), Max George (24l.), Siva Kaneswaran (24l.)
Tworzą razem z Nathanem, siatkę o nazwie The Wanted. Każdy z nich ma zupełnie inną historię, inne zdolności. Przyjaźnią się, a w akcjach łączy i pomaga im wzajemna lojalność.


Chris Jones (23l.)
Koleguje się z The Wanted, jest bratem Cat. On najczęściej musi jej pilnować. Niestety, Christopher ma nałóg-kokainę. Tom pomaga mu wyjść z tego. Posługuje się bronią kaliber 11.8 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać rozdziału ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawi bohaterowie ;)
  Czekam na pierwszy rdz ;*

  zapraszam do mnie ;)

  http://thelastoftw.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. dobra, coś czuję, że szykuje się grubsza sprawa ^^
  nie mogę się doczekać :D
  czekam na rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam na rozdział :)
  mam nadzieję że będzie ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierdole*-*
  GANGSTERZY*_______________________________*
  MADA FUCKA DAJCIE MI KAMIENIA BO NIE WYTRZYMAM*,,,,,,,,,,,,,,,,,*
  Awwwwww....<333
  DAWAJ RDZ!
  WENY<333 x

  OdpowiedzUsuń
 6. Reakcja po przeczytaniu: Aaaaa... :) 15 minut później: Dobra trzeba coś napisać ;) Nathan snajper - śmiech, ale jak doczytałam to extra. Filmy akcji się kłaniają. Siatki, konspiracje będzie się działo :) Twoje pomysły - fenomen.Teraz idę czytać dalej. Już nigdy nie odłożę twoich opowiadań na rzecz szkoły :) Potem mnie tyle omija... Lose my mind

  OdpowiedzUsuń